Asahome powstała w 2003 roku

Obecnie jesteśmy wiodącym polskim dostawcą artykułów dla domu, ogrodu oraz samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, a także produkty tekstylne i dekoracyjne, jak i sezonowe.

P oczątkowo, działając jeszcze pod inna nazwą firma skupiona była na sprzedaży detalicznej – zarówno internetowej jak i stacjonarnej. W ciągu tego okresu, zdobywaliśmy doświadczenie w handlu oraz rozpoznawaliśmy potrzeby Klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

Z biegiem czasu, nawiązaliśmy kontakty z mniejszymi i większymi zagranicznymi Odbiorcami i wówczas profil firmy zmienił się w sprzedaż hurtową, skupioną głównie na eksporcie produktów wytwarzanych przez polskich producentów.

Począwszy od 2009 roku skupiliśmy się tylko i wyłącznie na sprzedaży hurtowej do Klientów zagranicznych, oferując im produkty, których w danym czasie poszukiwali, sukcesywnie powiększając jednocześnie naszą ofertę o nowe pozycje oraz nowych dostawców.

Obecnie, Asahome działa na zasadzie agencji handlowej zajmującej się pośrednictwem w sprzedaży wszelkiego rodzaju artykułów niezbędnych w każdym domu oraz jego otoczeniu. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od polskich producentów. Nie zajmujemy się importem z szeroko rozumianego Dalekiego Wschodu.

Kupując w Asahome

masz pewność, że otrzymujesz europejskie produkty, które bez problemu spełniają wszelkie normy oraz posiadają wymagane certyfikaty dopuszczające je do obrotu w handlu w całej Unii Europejskiej oraz pozostałych krajach Europy.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy, staliśmy się wiodącym polskim dostawcą artykułów dla domu, ogrodu oraz samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych, metalu oraz drewna, a także produkty tekstylne i dekoracyjne. W naszym asortymencie znajdują się także artykuły sezonowe. Na chwilę obecną w naszym portfolio znaleźć można ponad 50-stu dostawców, co czyni naszą ofertę bardzo szeroką.

Nasza sprzedaż skupiona jest w głównej mierze na eksporcie, który obecnie stanowi około 80% obrotu. Naszymi Klientami są zarówno największe europejskie sieci handlowe jak i hurtownie oraz wielu mniejszych odbiorców.

Na dzień dzisiejszy eksportujemy towar do takich krajów jak: Rosja, Estonia, Finlandia, Szwecja, Dania, Norwegia, Anglia, Holandia, Belgia, Niemcy, Francja, Słowacja, Portugalia, Polska - pracujemy z jedną z największych sieci na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Poza Europą, posiadamy Klientów na Bliskim Wschodzie.

Dla zagranicznych Kontrahentów jesteśmy pierwszym kontaktem w przypadku poszukiwania przez nich jakichkolwiek produktów możliwych do kupienia w Polsce. Pomagamy także w organizacji transportu, druku własnych etykiet Klientów oraz ich specjalnych opakowań. Dbamy na bieżąco o sprawną realizację zamówień i dostawy na czas. Kontrolujemy przebieg realizacji zamówień oraz pomagamy w organizacji transportu.

Asahome na Ambiente

Od 2017 roku jesteśmy wystawcą na największych branżowych targach – Ambiente we Frankfurcie nad Menem odbywających się co rok w lutym. Daje nam to możliwość pokazania szerokiego potencjału polskiej produkcji i przedstawienia szerokiej oferty potencjalnym odbiorcom, a także pozyskania nowych rynków zbytu oraz nowych Klientów.

Na bieżąco staramy się dopasować do zmieniających się potrzeb naszych Klientów oraz oczekiwań rynkowych, dlatego też stale poszerzamy gamę oferowanych produktów.

Od samego początku działalności głównym celem jest zadowolenie naszych Klientów. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalny zespół oraz stałe doskonalenie naszych umiejętności.

Wierzymy w to, że współpraca z nami pomoże Państwu w dalszym rozwoju i wspólnym osiągnięciu sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ciągły rozwój oraz potrzeby Klientów sprawiają, że każdy rok jest dla nas lepszy pod każdym względem - wartościowym i ilościowym. Poniżej widoczna jest skala naszej działalności wyrażona w ilości wysłanych aut w ostatnich 3 latach.